Revilo auto – tuning

 

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem kompletního tuning sortimentu a autohifi. Jsme výhradní a přímí dovozci zboží od mnoha zahraničních společností. Specializujeme se také na výrobu distančních podložek pod kola na všechny druhy automobilů a čtyřkolek (ATV), které distribuujeme maloobchodně i velkoobchodně nejen po ČR, ale i do několika dalších evropských států.

Máme velký sklad, pravidelně svážíme zboží ze zahraničí a zboží tak dodáváme obratem, případně v nejkratším možném termínu.

V oboru tuningu a sportovních autodoplňků patříme k předním společnostem v ČR.

 

VÝROBA DISTANČNÍCH PODLOŽEK POD KOLA

Již déle než 15 let se zabýváme výrobou různých druhů distančních podložek. Podložky vyrábíme z automatového duralu, který zachovává požadovanou pevnost při značně nižší hmotnosti. Závitové vložky i štefty jsou vždy vyrobeny z pozinkované pevnostní oceli s válcovanými závity.

Nabízíme:

 • standardní průchozí podložky pro uchycení prodlouženými šrouby
 • podložky se zalisovanými závitovými vložkami na dvojí uchycení – nejprve podložku k náboji a poté do podložky disk
 • podložky se zalisovanými štefty na dvojí uchycení – nejprve podložku k náboji a poté k podložce disk
 • podložky na změnu rozteče se závitovými vložkami či štefty
 • podložky pro offroad vozy a ATV
 • individuální výroba podložek

Podložky pro většinu vozů máme trvale skladem v šíři 5, 10, 15, 20, 25, 30 mm. Stejně tak máme na skladě prodloužené šrouby v různých délkách s odpovídajícím závitem k danému vozu.

Kompletní nabídku si lze prohlédnout v našem E-SHOPU

Našimi podložkami docílíte vyššího rozchodu kol a tím i lepší jízdní stability. Auto zároveň dostane celkově sportovnější vzhled, jelikož budou kola kopírovat obrys karosérie.

 

CHIPTUNINGnaše specializace

Ve spolupráci s firmou Xtuning provádíme úpravy software řídicí jednotky motoru, čímž docílíme zvýšení výkonu a snížení spotřeby. Umíme upravit většinu vozů vyrobených od roku 2000 až po nejnovější modely.

Používáme prověřený software mnohokrát testovaný např. i v pořadu Autosalon na Prima TV. Úpravu provádíme přes komunikaci s řídicí jednotkou skrze diagnostickou zásuvku. Vždy se upravuje původní software přímo vyčtený z jednotky. Originální verze je vždy zálohovaná.

Jak úprava probíhá?

 • Standardní diagnostika pro zjištění případných chyb v jednotce.
 • Načtení původního software přímo z jednotky.
 • Odeslání software do centrály Xtuning, kde specializovaní technici provedou úpravu a zašlou nám soubor zpět.
 • Nahrátí upraveného software zpět do řídicí jednotky.
 • Druhá diagnostika pro potvrzení bezchybnosti software.
 • Testovací jízda se zákazníkem.

Zvýšení výkonu i kroutícího momentu se u atmosférických motorů pohybuje v rozmezí 5-10%, u přeplňovaných motorů 15-25%. Délka úpravy je 3-4 hodiny. Pro další dotazy či cenovou nabídku na konkrétní vůz nás kontaktujte.

Úpravy prováděné ve spolupráci s firmou Xtuning jsou schválené Ministerstvem dopravy ČR a je tedy možné je v případě zájmu zapsat do TP. Více informací naleznete v tomto článku.

 

Náš obchod v Hradci Králové

Prodej doplňků:

 • Interiér – vnitřní zrcátka, volanty, přepínače, vypínače, chromované a alu doplňku, hlavice řadící páky, manžety řadící páky, ráměčky řadící páky, sportovaní sedadla, vícebodové pásy a příslušenství, loketní opěrky, okenní kličky, pedály, alu koberce, nerezové prahové lišty, reproduktory, autorádia, zesilovače, subwoofery, aktivní vyhýbky, EQ, navigace ….
 • Exteriér plasty a lamináty, přední masky, sportovní zrcátka, kliky dvěří, centrální zamykání, doskoky, příslušenství, stěrače, víčka nádrže, vzpěry víka kufru, antény, chromované doplňky, ochranné oblouky pro kabriolety, 3D symboly a písmena
 • Motor, výfuk – motorové oleje, vzpěry kapoty, hliníkové doplňky, sportovní vzduchové filtry, kompletní kity ke vzduchovému filtru a příslušenství, víčka rozdělovače, výfukové svody, kompletní výfuky, sportovní tlumiče výfuku, koncovky výfuku, …
 • Podvozek, podložky pod kola  – rozpěry přední nápravy, sportovní pružiny, kompletní JOM podvozky, kompletní CUP podvozky, výškově stavitelné podvozky, podložky, dlouhé šrouby, dlouhé bezpečnostní šrouby, štefty pro vozy Škoda, …

Litá kola, příslušenství

Otevírací doba:
Po: 8:00 – 17:00 hod.
Út: 8:00 – 17:00 hod.
St: 8:00 – 17:00 hod.
Čt: 8:00 – 17:00 hod.
Pá: 8:00 – 17:00 hod.
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Adresa:
Letiště, objekt číslo 7
50007 Hradec Králové

Mobil: +420 734 578 578

Web: http://www.reviloauto.cz

REVILO AUTO – autorizovaný eshop s tuning doplňky
ReviloShop.cz
mobil: +420 734 578 578
www.reviloshop.cz
info@reviloshop.cz

REVILO AUTO – autorizovaný eshop s autohifi
ReviloHifi.cz
mobil: +420 734 578 578
www.revilohifi.cz
autohifi@reviloauto.cz

Instagram

FACEBOOK

http://www.reviloauto.cz

https://www.reviloshop.cz

http://www.revilohifi.cz/

Těšíme se na Vaši návštěvu!